alpes neozelandeses

Kullanım örnekleri

alpes neozelandeses
southern alps
icon arrow

southern

Phonetic: "/ˈsʌðɚn/"

Part Of Speech: noun


Definition: Someone from one of the states which seceded in 1861 and briefly formed the Confederate States of America, or, more broadly, from some neighboring states as well (but excluding geographically-southerly states like Arizona); compare the South.

icon arrow

southern

Phonetic: "/ˈsʌðɚn/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Of, facing, situated in, or related to the south.


Definition: Of or pertaining to a southern region, especially Southern Europe or the southern United States.

Example: The southern climate.


Definition: Of a wind: blowing from the south; southerly.

icon arrow

southern

Phonetic: "/ˈsʌðɚn/"

Part Of Speech: noun


Definition: A native or inhabitant of the south of a region (or of the world as a whole), such as the United Kingdom.

icon arrow

alps

Phonetic: "/ælps/"

Part Of Speech: noun


Definition: A very high mountain. Specifically, one of the Alps, the highest chain of mountains in Europe.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!