Kerne

Kullanım örnekleri

Kerne
pips
icon arrow

pips

Phonetic: "/pɪps/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any of various respiratory diseases in birds, especially infectious coryza.


Definition: Of humans, a disease, malaise or depression.

icon arrow

pips

Phonetic: "/pɪps/"

Part Of Speech: noun


Definition: A pippin, seed of any kind.


Definition: Something or someone excellent, of high quality.


Definition: (WW I, signalese) P in RAF phonetic alphabet.

icon arrow

pips

Phonetic: "/pɪps/"

Part Of Speech: noun


Definition: One of the spots or symbols on a playing card, domino, die, etc.


Definition: (public service) One of the stars worn on the shoulder of a uniform to denote rank, e.g. of a soldier or a fireman.


Definition: A spot; a speck.


Definition: A spot of light or an inverted V indicative of a return of radar waves reflected from an object; a blip.


Definition: A piece of rhizome with a dormant shoot of the lily of the valley plant, used for propagation

icon arrow

pips

Phonetic: "/pɪps/"

Part Of Speech: noun


Definition: One of a series of very short, electronically produced tones, used, for example, to count down the final few seconds before a given time or to indicate that a caller using a payphone needs to make further payment if he is to continue his call.

icon arrow

pips

Phonetic: "/pɪps/"

Part Of Speech: noun


Definition: (currency trading) The smallest price increment between two currencies in foreign exchange (forex) trading.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.